logo bandeau brussels boxing academy logo bandeau brussels boxing academy

Boksers BBA - Competities

Agenda BBA

21-05-2019 Agenda Wedstrijdoverzicht
2019-07-12 | - Gala (Frankrijk) 0 boxeurs inscrits :

Archief

Archief 2019 - 33 competities
Date Stad Boksers BBA Gewicht Tegenstande Round Result
2019-04-28Gent Golden Gloves Ganda Cup 2019LAURéAT Baniakina69 kgAvci Can (BC Golden Gloves)3x2LP
2019-04-28Gent Golden Gloves Ganda Cup 2019ADAM Izoughar70 kgMagomadov Rasul (Flandria Oostende)3x2WP
2019-04-27Gent Golden Gloves Ganda CupSAMIR El kandoussi44 kgSonam Tenzin (KBA)3x1,5LP
2019-04-27Gent Golden Gloves Ganda Cup 2019SALMA Ben Abdesselam57 kgBalcazar Emilie (Miranda BA)3x2WP
2019-04-13Gymnase du COSEC ASM Frankrijk Clermont-FerrantADAM Izoughar75 kgKaramoko Issiaka3x2LP
2019-04-13Gymnase du COSEC ASM Frankrijk Clermont-FerrantSALMA Ben Abdesselam57 kgMehdi Fatima (Vault en Velin)3x2WP
2019-04-06Gent Golden Gloves Vlaamse Ligakampioenschappen 2019LOUISE Dugeny57 kgBianca Ciccarelli3x3LP
2019-03-24Sart-Dames-AvelinesYAEL Botonga69 kgHorma Driss Moulay3x2WP
2019-03-23Sart-Dames AvelinesSALMA Ben Abdesselam57 kgEzzamiti Ferdaws (BT Bellini)3x2WP
2019-03-17Gent Finale Vlaams Kampioenschap 2019 SOULAYMAN Amrhar75 kgSinnott Tyler (BT Houtland)3x2LP
2019-03-17Gent Golden Gloves Finale Vlaams Kampioenschap 2019YAEL Botonga69 kgMulumba Christian (BC Asse)3x2WP
2019-03-16Gent Finale Vlaams Kampioenschap ADAM Izoughar75 kgKarapetyan Georgy3x2WP
2019-03-09Moulins Frankrijk SOULAYMAN Amrhar75 kgCorantin Bodelin (Noble Art Moulinois)3x2WP
2019-03-09Moulins Frankrijk LAURéAT Baniakina69 kgAntoine Petit-Jean3x3LP
2019-03-09Moulins Frankrijk SALMA Ben Abdesselam57 kgImane Chetaoui (Noble Art Moulinois)3x2WP
2019-03-09Moulins Frankrijk LOUISE Dugeny57 kgMelanie Dionnet4x2WP
2019-03-09Moulins Frankrijk ADAM Izoughar75 kgYvan Raynaud (Noble Art Moulinois)3x2WP
2019-03-09Moulins Frankrijk MOHAMED Majout80 kgBillel Boudjema (Noble Art Moulinois)3x2Draw
2019-03-03Gent Golden Gloves Vlaamse Ligakampioenschappen 2019SOULAYMAN Amrhar75 kg3x2WP
2019-03-03Gent Golden Gloves Vlaamse Ligakampioenschappen 2019YAEL Botonga69 kgBensouda Naoufal (Phoenix NBS)3x2WP
2019-03-02Gent Golden Gloves Vlaamse Ligakampioenschappen 2019MOHAMED Majout81 kgStuck Kevin (Juniors Fight)3x2LP
2019-03-02Gent Golden Gloves Vlaamse Ligakampioenschappen 2019LAURéAT Baniakina69 kgMulumba Christian (BC Asse)3x2LP
2019-03-02Gent Golden Gloves Vlaamse Ligakampioenschappen 2019YAEL Botonga69 kgNdikumana Ismael (Untouchable BG)3x2WP
2019-02-24Gent Golden Gloves Vlaamse Ligakampioenschappen 2019LAURéAT Baniakina69 kgStrygul Ievgeni (De Ring Tienen)3x2WP
2019-02-23Golden Gloves Gent Vlaams Liga Kampioenschap SOULAYMAN Amrhar75 kgHajji Ahmed (Phoenix NBS)3x2WP
2019-02-23Golden Gloves Gent Vlaams Liga Kampioenschap 2019YAEL Botonga69 kgChakiev Shamil (BT Houtland)3x2WP
2019-02-09Nederland den BoschADAM Izoughar76 kgCorrie van den Pavert3x2WP
2019-02-09Nederland den BoschAHMED YASSINE El Batoutti102 kgTies Hulters3x2WP
2019-02-02Nederland BredaADAM Izoughar75 kgGeorgy Karapetyan3x2LP
2019-02-02Nederland BredaLAURéAT Baniakina69 kgJoost Van Eerd3x2WP
2019-02-01Denemarken Goteborg Golden Girl ChampionshipLOUISE Dugeny61 kgAlexandra Ordina3x3LP
2019-01-26Nederland VaasMALICK Mbaye75 kgErnst Bastemeijer3x2LP
2019-01-26Nederland VaasLAURéAT Baniakina69 kgPieter Roemeling3x2WP